3 Boyutlu Yazıcı ve Tasarım Atölyesi2019-01-04T18:28:24+02:00

3 Boyutlu Yazıcı ve Tasarım Atölyesi

Atölye Hakkında

  • Atölyemiz 7-9, 10-12 ve 13-17 yaş aralığındaki katılımcılar ile en fazla 4 kişilik gruplar halinde gerçekleşir.
  • Atölye çalışmamız için farklı gün ve saat seçenekleri mevcuttur.
  • Atölye çalışmamız toplamda 18 saat (12 oturum) sürecektir.
  • Atölye ücretimiz 975 TL‘dir. World, Maximum, Axess, CardFinans ve Paraf markalı kartlarınız için 9 taksite kadar ödeme seçeneği bulunmaktadır.
  • Atölye ücretimize; atölye sırasında kullanılacak malzemeler ve atölye çalışması hizmeti dahildir.
  • Katılımcılar, atölye çalışmamıza kendi dizüstü bilgisayarları ile katılmalıdır. Dileyen katılımcılar firmamızdan bilgisayar kiralayabilmektedir.

3 Boyutlu Yazıcı ve Tasarım Atölyesi

12 oturum sürecek atölyemizin 8 oturumunda bilgi, teknik ve uygulama, diğer 4 oturumunda ekip halinde proje geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Proje sonucunda üretilen ürünleri, Ocak 2018’de gerçekleştireceğimiz “Maker Day” etkinliğinde sergiliyoruz.

Katılımcımız atölye sonunda 3 boyutlu tasarım yapmayı,  3 boyutlu yazıcıda üretim yapmayı, 3 boyutlu yazıcıda üretilmiş bir ürünü işlemeyi öğrenmiş ve edindiği bilgileri  kullanarak ekip arkadaşları ile özgün bir tasarım projesi gerçekleştirmiş olur.

Atölye çalışmamız ile; katılımcılarımıza özgüven, analitik düşünme yeteneği, ekip çalışması kültürü, sorun çözme ve el becerisi kazandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca katılımcılarımızın keşfetme, fikir geliştirme ve üretme kabiliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Ön Kayıt Formu