Okul Öncesi Kodlama | Maker Eskişehir2020-01-29T11:57:17+02:00

Teknolojiye Merhaba Atölyesi

Atölye Hakkında

  • Atölyemiz 5-6 yaş aralığındaki katılımcılar ile en fazla 5 kişilik gruplar halinde gerçekleşir.

  • Atölye çalışmamız için farklı gün ve saat seçenekleri mevcuttur.
  • Atölye çalışmamız 16 saat (16 oturum) sürecektir.

  • Atölye ücretimiz 1200 TL dir. Dilerseniz 300 TL x 4 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz.
  • Atölye ücretimize; atölye sırasında kullanılacak malzemeler ve atölye çalışması hizmeti dahildir.
  • Atölye çalışmamız sonunda katılımcılarımıza katılım belgesi verilecektir.

Okul Öncesi Kodlama Atölyesi

Teknolojinin ortasına doğan, görsel uyaranlar dolayısı ile yetişkinlerden daha zeki hissedilen harika bir nesil yetişiyor. Bu nesilin yalnızca video izleyerek ve oyun oynayarak agresifleşmesine, içe dönmesine, hayal gücünü kaybetmesine, kısacası silinip gitmesine izin vermek istemiyoruz.

Uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız, Maker Eskişehir ekibinin, uzmanlar ile birebir çalışarak geliştirdiği özel bir içerik ile okul öncesi çocuklarımızın teknolojik cihazlar ile ilişkisini tüketimden üretim seviyesine geçiren, çocuklarımızın zihninde yeni ufuklar açan atölyemiz ile uzun zamandır harika geri bildirimler alıyoruz.

Siz de çocuğunuza bir şans verin. İnanın, yapabilir…

Atölyemizde, okul öncesi çocukların seviyesine uygun robot kitleri, bilgisayar ve tablet uygulamaları kullanıyor, karmaşık dijital konseptleri, günlük hayatları ile ilişki kurarak öğrenmelerine yardımcı olan kinestetik aktiviteler yapıyoruz.

Atölyemizde gerçekleştireceğimiz kinestetik aktiviteler sayesinde, fiziksel öğrenmeye çok iyi tepki veren özellikle 4-6 yaş grubu çocuklar bilgisayar başında saatler geçirerek öğrenebileceği kavramları 1’er saatlik oturumlar ile verimli bir şekilde, ezberlemeden, deneyimleyerek öğreniyorlar.

Atölye çalışmamızda çocuklara grup çalışması kültürü, yaratıcılık, problem çözme becerisi, planlama becerisi ve analitik düşünme yeteneği kazandırıyor, kodlamayı öğretiyoruz.

Ön Kayıt Formu