mBot ile Robot ve Kodlama 2 Atölyesi

Atölye Hakkında

  • Atölyemiz 7-9, 10-12 ve 13-17 yaş aralığındaki katılımcılar ile en fazla 5 kişilik gruplar halinde gerçekleşir. Bu atölyeye kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar, mBot ile robot ve kodlama – 1 atölyesini tamamlamış olmalıdır.  
  • Atölye çalışmamız için farklı gün ve saat seçenekleri mevcuttur.
  • Atölye çalışmamız 15 saat (10 oturum) sürecektir.
  • Atölye ücretimiz erken kayıt indirimi ile 650 TL dir. Erken kayıt indirimi peşin ödemelerde, 15 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Atölye çalışmamızda firmamıza ait robot kitleri kullanmaktadır. Dileyen katılımcılarımız firmamızdan ayrıca robot kiti satın alabilmektedir.
  • Katılımcılar, atölye çalışmamıza kendi dizüstü bilgisayarları ile katılmalıdır. Dileyen katılımcılar  firmamızdan bilgisayar kiralayabilmektedir.
  • Atölye çalışmamız sonunda katılımcılarımıza katılım belgesi verilecektir.

mBot ile Robot ve Kodlama – 2

mBot ile Robot ve Kodlama – 1 atölyemize katılmış çocuklar ile hayallerimizi kodlamaya devam ediyoruz.

Birçok farklı yeni sensör ve bileşen kullanarak robotumuzu bambaşka sistemlere çeviriyor, kompleks problemleri çözen gelişmiş uygulamalar yapıyoruz.

Atölyeler sonunda, çocuklar ekip arkadaşları ile geliştirdikleri, gerçek yaşam senaryolarına uygun, ileri seviye robot projelerini, dönemlik düzenlediğimiz Maker Day etkinliklerinde tüm davetlilere sunuyorlar.

Çocuklar, atölyemiz, proje çalışması ve sunumlar sayesinde analitik düşünce yeteneği, problem çözme becerisi, içsel disiplin, başarı ve tatmin duygusu, kendine güven, ekip halinde çalışma kültürü ediniyorlar.

Maker Day nedir?
Maker Day, katılımcı çocuklarımızın projelerini davetlilere sunduğu, ailelerin çocuklarındaki gelişmeye tanık olduğu, farklı ekiplerin birbiri ile tanıştığı ve fikir alışverişinde bulunduğu, eğlence ve üretim dolu bir gündür. Dönem sonlarında rutin olarak organize edilir ve duyurulur.

Ön Kayıt Formu

Please wait...